Anyanyelvünk Századai – Hallgatói Konferencia

Ez a dolgozat a Híreink kötet része.

Az ELTE Magyar Nyelvtörténeti, Szociolingvisztikai, Dialektológiai Tanszéke, a tanszék diákműhelyei, valamint a Benkő Loránd Magyar Nyelvtörténeti Műhely – a Nemzeti Tehetség Program keretében – „Anyanyelvünk évszázadai” címen nemzetközi hallgatói konferenciát szervez.

A tervezett konferencia időpontja: 2014. június 20. (Az előadások mennyiségének tükrében esetleg június 20–21.)

A konferencia helye: Eötvös Loránd Tudományegyetem, Bölcsészettudományi Kar, 1088 Budapest, Múzeum krt. 4/A.

A konferenciára jelentkezni kb. fél oldalas előadásvázlattal és kitöltött jelentkezési lappal lehet. Jelentkezési határidő: 2014. április 22. Az előadásvázlatokat, valamint a jelentkezési lapokat az alábbi e-mail címre várjuk: nyt.hallgkonf@gmail.com.

Jelentkezési lap (.doc)

Jelentkezési lap (.pdf)

Bővebb információ a Tanszék honlapján érhető el.